Telefon: 148887777
Waluta:
PLN
Informacje o sklepie

Opublikowano:

Sklep internetowy z okuciami Blum należy do firmy Mebloart, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży meblowej. Początki naszej działalności sięgają 2001 roku, kiedy to stawialiśmy pierwsze kroki w branży i ciężko pracowaliśmy na to, by nasza marka stała się rozpoznawalna oraz doceniana przez coraz większe grono klientów.


Historia firmy

Jak już wspomnieliśmy, firma Mebolart istnieje na rynku od 2001 roku. Naszym celem od samego początku jest nieustanny rozwój i dążenie do sprostania oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Trudno uwierzyć, że z małej firmy obsługującej niewielkie warsztaty, w tak krótkim czasie przeistoczyliśmy się w profesjonalne przedsiębiorstwo obsługujące coraz liczniejsze grono zadowolonych klientów. Stworzyliśmy salon, który oferuje kompleksowe usługi nie tylko dla przedstawicieli firm różnych branż, ale też dla klientów prywatnych.

Dziś możemy pochwalić się salonem o łącznej powierzchni około 1200 m2, z czego połowa przestrzeni poświęcona jest na ekspozycję. Oferujemy Państwu bogaty asortyment artykułów wyposażenia wnętrz pochodzących od znanych i cenionych na rynku producentów. Wśród nich znajdują się między innymi takie marki jak Blum, Nowy Styl, Peka, Laguna czy też Rejs. Jesteśmy również otwarci na nowe kanały dystrybucji, dlatego równolegle prowadzimy sprzedaż online.


Misja i wartości firmy

Nie stoimy w miejscu. Gdyby tak było, nadal prowadzilibyśmy działalność w niewielkim, prywatnym garażu tak jak to miało miejsce w 2001 roku. Na szczęście nasz zespół nigdy nie spoczywa na laurach. Wiemy, że zawsze może być lepiej. Dlatego stale się rozwijamy oraz poszerzamy asortyment, by móc zapewnić Państwu najlepsze rozwiązania. Najlepsze zarówno pod kątem użytkowym, jak i estetycznym.

Sekret naszego sukcesu tkwi w połączeniu ciężkiej pracy, determinacji z ogromną pasją. Dzięki temu już po roku działalności nastąpił znaczny rozkwit naszej działalności, a z każdym rokiem jest tylko lepiej.

 

Zapraszamy do sklepu internetowego z okuciami Blum, jak i do stacjonarnego salonu Mebloart zlokalizowanego przy ulicy Hodowlanej 15 w Tarnowie.

live chat software